Opis

Firma Zoégas znana jest ze swoich kaw ciemno palonych. Nie dziwi więc fakt, że linia kapsułek do Dolce Gusto obejmuje również espresso.  

W przypadku tego espresso firma Zoégas wykazała się doświadczeniem w paleniu kawy i stworzyła espresso z nutami orzecha laskowego i lekkimi nutami lukrecji. Po zaparzeniu tego espresso otrzymamy pełnowartościową i mocną kawę, która jest lekka dla podniebienia i ma długotrwały, przyjemny posmak.  

To naprawdę kawa dla miłośników głębokiego L, stworzona przez miłośników głębokiego L. Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu Zoégas dostarcza kawową perfekcję w każdej postaci, w tym w kapsułach do ekspresu Dolce Gusto.  

Ta kawa w przystępnej cenie dostarczana jest w pudełku 16 kapsułek, które można łatwo i szybko zaparzyć w ekspresie Dolce Gusto. Ciesz się intensywnym espresso w mniej niż minutę, po włożeniu kapsułki, ustawieniu zalecanej ilości wody i zaparzeniu. Delektuj się aromatem podczas parzenia kawy i rozkoszuj się złożonym smakiem już od pierwszego łyku. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

31.10.2024

Zoégas Espresso - Nescafé

16 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

(1)

Recenzje (1)

Kawa bardzo smakuje mamie. Jest zadowolona ze smakuj kiedy do mnie wpada Czytaj więcej