Zoégas Espresso - Nescafé

16 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

W magazynie

W magazynie

Firma Zoégas znana jest ze swoich kaw ciemno palonych. Nie dziwi więc fakt, że linia kapsułek do Dolce Gusto obejmuje również espresso.  

W przypadku tego espresso firma Zoégas wykazała się doświadczeniem w paleniu kawy i stworzyła espresso z nutami orzecha laskowego i lekkimi nutami lukrecji. Po zaparzeniu tego espresso otrzymamy pełnowartościową i mocną kawę, która jest lekka dla podniebienia i ma długotrwały, przyjemny posmak.  

To naprawdę kawa dla miłośników głębokiego L, stworzona przez miłośników głębokiego L. Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu Zoégas dostarcza kawową perfekcję w każdej postaci, w tym w kapsułach do ekspresu Dolce Gusto.  

Ta kawa w przystępnej cenie dostarczana jest w pudełku 16 kapsułek, które można łatwo i szybko zaparzyć w ekspresie Dolce Gusto. Ciesz się intensywnym espresso w mniej niż minutę, po włożeniu kapsułki, ustawieniu zalecanej ilości wody i zaparzeniu. Delektuj się aromatem podczas parzenia kawy i rozkoszuj się złożonym smakiem już od pierwszego łyku. 

Jednostek

16

Liczba napojów

16

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, słodycz, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej przed

29.02.2024

Składniki

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Zoégas Espresso - Nescafé
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.