Opis

Dzięki tej żółtej tarczy serwisowej łatwo jest wyczyścić i usunąć kamień z ekspresu Tassimo. 

Kiedy po raz pierwszy zobaczysz tarczę serwisową, możesz się zastanawiać, jak ona właściwie działa? Na pierwszy rzut oka wygląda to jak kawałek plastiku. Wystarczy wiedzieć, że krążek serwisowy jest jak klucz, który uruchamia programy czyszczenia i odkamieniania Tassimo. 

Aby wyczyścić swoje Tassimo, wystarczy umieścić krążek serwisowy w uchwycie na kapsułki (kodem kreskowym do dołu) i podstawić filiżankę pod wylewkę. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk zaparzania na ekspresie. Ekspres odczyta kod kreskowy i uruchomi program czyszczenia ekspresu bez konieczności podejmowania jakichkolwiek dalszych działań. 

W przypadku odkamieniania procedura jest taka sama jak w przypadku programu czyszczenia, ale musisz pamiętać o włożeniu tabletki odkamieniającej do zbiornika wody, a następnie przytrzymać przycisk zaparzania przez pięć sekund, aby aktywować odkamienianie. 

Płyta serwisowa może być używana raz po raz. Ponieważ czyszczenie głowicy zaparzającej ekspresu za pomocą dysku serwisowego jest tak proste, jak zaparzenie filiżanki za pomocą kapsułki T, dobrym pomysłem może być używanie go raz w tygodniu do czyszczenia ekspresu. 

Dzięki serwisowemu dyskowi T, czyszczenie i odkamienianie ekspresu Tassimo jest łatwe. W ten sposób utrzymasz ekspres w dobrym stanie, przedłużając jego żywotność. 

Ten Service T-Disc pasuje do: 

TASSIMO VIVY, TAS12XX, 

TASSIMO AMIA, TAS20XX, 

TASSIMO SUNY, TAS32XX, 

TASSIMO FIDELIA, TAS40XX, TAS42XX, 

TASSIMO FIDELIA+, TAS65XX, TAS85XX 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Tassimo

Kompatybilność

Tassimo

Dysk Odkamieniający (żółty)

Tassimo

(1)

Recenzje (1)

Trudno ocenić. W Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6502 nie działa, nie wiem dlaczego? Czytaj więcej