Opis

Z Senseo Morning Café otrzymujesz średnio paloną kawę, sformułowaną tak, aby stworzyć idealną poranną filiżankę na dobry początek dnia. Pady są podwójnej wielkości, więc możesz zaparzyć pełny kubek i z łatwością ugasić najbardziej palące kawowe pragnienie.

Sama kawa stworzona jest z mieszanki ziaren arabiki i robusty. Kawa ma zrównoważoną moc, świeżą pełnię i łagodną kwasowość. Jest to kawa o wyjątkowym charakterze. Ma dobry kawowy smak, ale także miękkie body i minimalną goryczkę, co sprawia, że łatwo ją wypić o poranku.

Jest to kawa o smaku, który będzie odpowiadał większości osób. Nie jest ani zbyt łagodna, ani zbyt mocna, ale ładnie wyważona. Jesteśmy pewni, że istnieje duża szansa, że przypadnie Ci do gustu i że może stać się stałym elementem Twojej porannej rutyny.

To opakowanie zawiera 10 saszetek do zaparzenia dużej filiżanki. Podkładki są kompostowalne i można je łatwo wyrzucić wraz z odpadami kuchennymi.

Twój Senseo zaparzy ją do perfekcji - a my dostarczamy ją jak zawsze w atrakcyjnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

26.12.2024

Senseo XL Morning Café - Guten Morgen

10 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

Kawę Senseo XL Morning Cafe - Guten Morgen jest świetna w smaku, piję tę kawę w saszetkch od 2017 roku każdego dnia zamiennie z Sanseo Guten Morgen Strong i świetnie, że znalazłem takiego dostawcę jak KAFFEKAPSLEN. Czytaj więcej