Opis

Zapewnij sobie najlepszy początek dnia dzięki znanej i bardzo popularnej porannej kawie Friele. Dzięki temu klasykowi otrzymujesz pełną, okrągłą kawę o długim posmaku i możesz ją zaparzyć do perfekcji w swoim ekspresie Senseo.

Poranna kawa Friele jest dobrze znana w norweskich domach i jest dostępna na rynku od 1938 roku. Masz gwarancję cenionej i niezawodnej kawy, dopracowywanej przez dziesięciolecia i najpopularniejszej mieszanki Friele od dziesięcioleci.

A teraz możesz zaparzyć Friele Morning Coffee w swoim ekspresie Senseo. Dostarczamy ją w opakowaniach po 20 saszetek, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Senseo, dzięki czemu możesz zaparzyć swoją Friele Morning Coffee szybko i łatwo.

Saszetki dla tego produktu są dwa razy większe niż zwykłe saszetki Senseo, aby uzyskać dużą 200 ml filiżankę kawy. Aby uzyskać taką wielkość filiżanki, trzeba albo przygotować dwie filiżanki, jedna po drugiej, albo wybrać przycisk dużej filiżanki w ekspresie Senseo.

Friele to norweska palarnia kawy, która zaopatruje norweskie gospodarstwa domowe w kawę od 1799 roku. Obecnie Friele jest największym producentem kawy w Norwegii i częścią holenderskiej grupy Douwe Egberts.

Składniki

Ristet formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

Friele

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

02.02.2025

Friele Frokostkaffe (kawa śniadaniowa)

20 saszetek do Senseo

Recenzje (0)