XL Jacobs Caffè Crema CLASSICO

16 kapsułek do Tassimo

W magazynie

W magazynie

Caffè Crema to jedna z charakterystycznych mieszanek firmy Jacobs, która od lat należy do najpopularniejszych mieszanek kawy w Niemczech oraz sąsiedniej Szwajcarii i Austrii, gdzie jest znana i ceniona za jedwabiście miękkie i aromatyczne body oraz piękną, złotą cremę. 

Jacobs Caffè Crema to klasyczna kawa parzona jak espresso, posiadająca wszystkie cechy espresso pod względem smaku, aromatu i cremy, ale w wyjątkowo dużej filiżance o pojemności 215 ml, która naprawdę zaspokoi Twoje pragnienie kawy. 

Dostarczamy tę pyszną cremę w opakowaniach po 16 kapsułek i, jak zawsze w przypadku Kaffekapslen, w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi. 

Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a znana korona na opakowaniach Jacobs jest znanym i cenionym widokiem na niemieckich stolikach do kawy od dziesięcioleci. Historia firmy Jacobs sięga roku 1895, kiedy to firma została założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Obecnie Jacobs jest jednym z największych producentów kawy w Europie, a od 2015 roku jest częścią holenderskiej Grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Jednostek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, kwasowość

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej przed

23.01.2024

ingredients

Ristet og malet kaffe

Napisz własną recenzję
Oceniasz: XL Jacobs Caffè Crema CLASSICO
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.