Opis

Podaruj swojemu ekspresowi do kawy taką samą troskę, jaką on obdarza Ciebie. 

Dzięki filtrowi wody DeLonghi DLSC002 możesz zapobiec gromadzeniu się kamienia i innych zanieczyszczeń w Twoim ekspresie. Zapewni to optymalne warunki pracy ekspresu i pozwoli Ci uzyskać za każdym razem najlepszą kawę. 

Woda z kranu, jaką znamy dzisiaj, jest zazwyczaj bardzo kredowa, a to wpływa na jej smak i może powodować twarde zużycie urządzeń domowych, takich jak czajniki i ekspresy na kapsułki. 

Filtr do wody nie tylko filtruje kamień, ale także inne osady, takie jak piasek czy metale, z wody wodociągowej, która przepływa przez rury. Dzięki filtrowi do wody nie tylko otrzymujesz wodę, która jest czystsza i lepiej smakuje, ale także jest zdrowsza dla Ciebie i całej Twojej rodziny. 

Jako miłośnik kawy, doświadczysz czystszego i lepszego smaku kawy po przefiltrowaniu wody, a co nie mniej ważne, Twój ekspres na kapsułki również pokocha przefiltrowaną wodę. Z wodą oczyszczoną z kamienia, ekspres nie musi pracować tak ciężko, aby podgrzać wodę. Co więcej, zapobieganie osadzaniu się kamienia na wewnętrznych komponentach wydłuża żywotność urządzenia. 

Ten filtr skutecznie oczyszcza wodę z kranu, dzięki czemu otrzymujesz tylko czystą, klarowną i świeżą wodę. 

Filtr jest łatwy do zainstalowania - wystarczy kliknąć go na uchwyt filtra w zbiorniku na wodę. Pamiętaj, aby przepłukać filtr przed użyciem i przeczytać dołączoną instrukcję, aby upewnić się, że został on prawidłowo zainstalowany. 

Opakowanie zawiera jeden filtr, który wystarcza na około dwa miesiące. 

Włoska firma DeLonghi została założona w 1902 roku i obecnie jest znana jako jeden z wiodących światowych dostawców sprzętu do kawy, gdzie markę DeLonghi można zobaczyć w modnych kawiarniach na całym świecie. Z siedziby w Treviso Grupa DeLonghi eksportuje obecnie swoje produkty do ponad 75 krajów na całym świecie. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

DeLonghi

Delonghi filtr do wody DLSC002

1 filtr do wody dla Delonghi ekspres do kawy

Recenzje (0)