Opis

Kapsuły Lavazza ¡Tierra For Planet! do Nespresso® to najwyższej jakości wybór organicznej kawy Arabica. 

Ziarna 100% Arabica są starannie zbierane ręcznie, palone do perfekcji we włoskim stylu, a następnie mielone w celu uzyskania wysokiej jakości kawy z nutami owoców i czekolady. Ta zrównoważona i pełna smaku mieszanka pochodzi z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej, gdzie Fundacja Lavazza pracuje nad nauczeniem producentów kawy technik rolniczych, które pomogą w walce ze zmianami klimatu. 

Lavazza została założona w Turynie w 1895 roku i od ponad stu lat jest synonimem włoskiej jakości. Ta kawa Lavazza jest produkowana etycznie: jest nie tylko organiczna, ale także posiada certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że spełnia standardy zrównoważonego rolnictwa, które promują odpowiedzialność za środowisko, sprawiedliwość społeczną i zrównoważenie ekonomiczne. 

Lavazza zawsze dba o prawa plantatorów kawy. Kapsułki Lavazza ¡Tierra For Planet! są szybkie i łatwe w użyciu. Wystarczy wziąć kapsułkę, włożyć do ekspresu Nespresso, nacisnąć przycisk i kawa będzie gotowa w jednej chwili. 

Jedno opakowanie zawiera 10 aluminiowych kapsułek na 10 porcji. Aluminiowe kapsułki zachowują jakość kawy i nadają się w nieskończoność do recyklingu. Strączki Lavazza ¡Tierra For Planet! do Nespresso® są kompatybilne ze wszystkimi ekspresami Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

owoce, delikatna czekolada , aromatyczna Arabica

Właściwości

Organiczna, Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2024

Lavazza Tierra For Planet Organiczna

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Jak dla mnie pyszna i aromatyczna Czytaj więcej