Opis

Kapsuły Lavazza ¡Tierra For Planet! do Nespresso® to najwyższej jakości wybór organicznej kawy Arabica. 

Ziarna 100% Arabica są starannie zbierane ręcznie, palone do perfekcji we włoskim stylu, a następnie mielone w celu uzyskania wysokiej jakości kawy z nutami owoców i czekolady. Ta zrównoważona i pełna smaku mieszanka pochodzi z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej, gdzie Fundacja Lavazza pracuje nad nauczeniem producentów kawy technik rolniczych, które pomogą w walce ze zmianami klimatu. 

Lavazza została założona w Turynie w 1895 roku i od ponad stu lat jest synonimem włoskiej jakości. Ta kawa Lavazza jest produkowana etycznie: jest nie tylko organiczna, ale także posiada certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że spełnia standardy zrównoważonego rolnictwa, które promują odpowiedzialność za środowisko, sprawiedliwość społeczną i zrównoważenie ekonomiczne. 

Lavazza zawsze dba o prawa plantatorów kawy. Kapsułki Lavazza ¡Tierra For Planet! są szybkie i łatwe w użyciu. Wystarczy wziąć kapsułkę, włożyć do ekspresu Nespresso, nacisnąć przycisk i kawa będzie gotowa w jednej chwili. 

Jedno opakowanie zawiera 10 aluminiowych kapsułek na 10 porcji. Aluminiowe kapsułki zachowują jakość kawy i nadają się w nieskończoność do recyklingu. Strączki Lavazza ¡Tierra For Planet! do Nespresso® są kompatybilne ze wszystkimi ekspresami Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce

Właściwości

Aluminium, Organiczna

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.05.2025

Lavazza Tierra For Planet Organiczna

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Jak dla mnie pyszna i aromatyczna Czytaj więcej