Opis

Lavazza Tierra Bio-Organic for Planet to organiczna, średnio palona kawa Arabica, wyprodukowana z ziaren Arabiki z Afryki, Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. 

Jest to dobrze wyważona, wysokiej jakości kawa, która ma smak na łagodniejszym końcu naszej skali. Pojawiają się w niej nuty kwiatowe i pozostawia długi i przyjemny posmak suszonych owoców. 

Ziarna są uprawiane na plantacjach z certyfikatem Rainforest Alliance, co oznacza, że są produkowane w warunkach dobrych zarówno dla przyrody, jak i dla rolników - i jest oczywiście produkowana bez użycia pestycydów. Ręczna uprawa zapewnia, że podczas zbiorów skubane są tylko najlepsze i najdojrzalsze jagody. 

Trudno wyobrazić sobie bardziej naturalną kawę, w której można prześledzić drogę ziaren od gleby, poprzez palenie, aż do opakowania. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą w najczystszej postaci, przygotowaną z doświadczeniem, jakie może mieć tylko firma z ponad 120-letnim stażem. 

Lavazza to klasyczna włoska marka kawy, której sukcesy sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów. Dziś jest prowadzona przez cztery pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, skąd eksportują swoją kawę na cały świat, co czyni ich jedną z największych firm kawowych na świecie. 

Specyfikacje

Ilość (g)

340

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

kwiaty

Właściwości

Organiczna, Arabica

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2025

Lavazza Tierra Bio-Organic

340 g kawa mielona

Recenzje (0)

Podobne kategorie