Opis

Lavazza Tierra Bio-Organic for Planet to organiczna, średnio palona kawa Arabica, wyprodukowana z ziaren Arabiki z Afryki, Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. 

Jest to dobrze wyważona, wysokiej jakości kawa, która ma smak na łagodniejszym końcu naszej skali. Pojawiają się w niej nuty kwiatowe i pozostawia długi i przyjemny posmak suszonych owoców. 

Ziarna są uprawiane na plantacjach z certyfikatem Rainforest Alliance, co oznacza, że są produkowane w warunkach dobrych zarówno dla przyrody, jak i dla rolników - i jest oczywiście produkowana bez użycia pestycydów. Ręczna uprawa zapewnia, że podczas zbiorów skubane są tylko najlepsze i najdojrzalsze jagody. 

Trudno wyobrazić sobie bardziej naturalną kawę, w której można prześledzić drogę ziaren od gleby, poprzez palenie, aż do opakowania. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą w najczystszej postaci, przygotowaną z doświadczeniem, jakie może mieć tylko firma z ponad 120-letnim stażem. 

Lavazza to klasyczna włoska marka kawy, której sukcesy sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów. Dziś jest prowadzona przez cztery pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, skąd eksportują swoją kawę na cały świat, co czyni ich jedną z największych firm kawowych na świecie. 

Specyfikacje

Ilość (g)

340

Marka

Lavazza

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, kwiaty, łagodna kwasowość, średnio palone ziarna

Właściwości

Organiczna, Arabica, 340 gramy

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.06.2025

Lavazza Tierra Bio-Organic

340 g kawa mielona

Recenzje (0)

Podobne kategorie