Opis

Z Lavazza ¡Tierra! otrzymujesz kawę stworzoną z ręcznie zbieranych ziaren Rainforest Alliance z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej. 

Jest to kawa w najczystszej postaci - te ziarna Arabiki są nie tylko uprawiane organicznie, dzięki czemu otrzymujemy kawę uprawianą bez pestycydów i herbicydów - ręczne zbieranie zapewnia również, że podczas zbiorów zebrano tylko najlepsze i najdojrzalsze owoce. 

W rezultacie otrzymujemy kawę o smaku jaśminu, migdałów i mlecznej czekolady, o okrągłym i aromatycznym smaku, który jest dobrze wyważony, ale nie jest zbyt mocny. Otrzymujesz stosunkowo łagodną kawę, którą można pić przez cały dzień. 

Delikatną ¡Tierrę! dostarczamy w torebce z całymi ziarnami, które samemu się miele. Zmielona kawa nadaje się więc zarówno do kawy w filtrze, parowarze, jak i jako pour over. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Ristede kaffebønner

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Aromat(y)

łagodnie palone ziarna kawy, aromatyczna Arabica, kwiaty

Właściwości

Organiczna, 1000 gramy

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.07.2025

Tierra For Planet - Lavazza

1000 g kawa ziarnista

(2)

Recenzje (2)

Od dwóch lat piję wyłącznie Tierra For Planet. Kawa jest uprawiana ekologicznie , a producenci otrzymuję godziwą cenę. Jest aromatyczna, pozbawiona goryczy i kwasowości. Na prawdę polecam. Czytaj więcej
Kawa Tierra for planet jest znakomita. Nie jest kwaśna ani gorzka, ma wyrazisty smak i jeszcze długo po wzięciu ostatniego łyka pozostaje w ustach wspomnienie wypitego eliksiru
Czytaj więcej