Opis

Z Lavazza ¡Tierra! otrzymujesz kawę stworzoną z ręcznie zbieranych ziaren Rainforest Alliance z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej. 

Jest to kawa w najczystszej postaci - te ziarna Arabiki są nie tylko uprawiane organicznie, dzięki czemu otrzymujemy kawę uprawianą bez pestycydów i herbicydów - ręczne zbieranie zapewnia również, że podczas zbiorów zebrano tylko najlepsze i najdojrzalsze owoce. 

W rezultacie otrzymujemy kawę o smaku jaśminu, migdałów i mlecznej czekolady, o okrągłym i aromatycznym smaku, który jest dobrze wyważony, ale nie jest zbyt mocny. Otrzymujesz stosunkowo łagodną kawę, którą można pić przez cały dzień. 

Delikatną ¡Tierrę! dostarczamy w torebce z całymi ziarnami, które samemu się miele. Zmielona kawa nadaje się więc zarówno do kawy w filtrze, parowarze, jak i jako pour over. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

kwiaty

Właściwości

Organiczna

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

28.02.2026

Tierra For Planet - Lavazza

1000 g kawa ziarnista

(4)

Recenzje (4)

Moja ulubiona kawa, polecam Czytaj więcej
Zakup kawy organicznej przebiegł bardzo sprawnie, bez żadnych problemów przy rozsądnej cenie. Szkoda, że teraz nie są dostępne kapsułki z tą kawą typu Modo Mio Czytaj więcej
Od dwóch lat piję wyłącznie Tierra For Planet. Kawa jest uprawiana ekologicznie , a producenci otrzymuję godziwą cenę. Jest aromatyczna, pozbawiona goryczy i kwasowości. Na prawdę polecam. Czytaj więcej
Kawa Tierra for planet jest znakomita. Nie jest kwaśna ani gorzka, ma wyrazisty smak i jeszcze długo po wzięciu ostatniego łyka pozostaje w ustach wspomnienie wypitego eliksiru
Czytaj więcej