Opis

Ekspres do kawy Philips Senseo z kapsułkami to idealny system do przygotowywania wielu różnych smacznych gorących napojów. Aby utrzymać ekspres w idealnym stanie, zalecamy potraktowanie go tabletkami odkamieniającymi Kaffekapslen. 

Regularne odkamienianie ekspresu Senseo pomaga zapobiec negatywnemu wpływowi osadów wapiennych na temperaturę, smak i składniki. Proces ten przedłuża również żywotność Twojego ekspresu i zapobiega niepotrzebnym uszkodzeniom. Tabletki odkamieniające Kaffekapslen zostały opracowane specjalnie dla ekspresu Philips Senseo i zawierają kwas cytrynowy, który skutecznie odkamienia ekspres w delikatny sposób, co pozwala utrzymać go w znakomitym stanie i zapewnia wspaniałe aromaty kawy. 

Zalecamy odkamienianie ekspresu Senseo co najmniej raz na trzy miesiące, aby utrzymać go w dobrym stanie. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi ekspresami do kawy Senseo, ale ważne jest, abyś postępował zgodnie z prawidłową instrukcją odkamieniania dla konkretnego modelu Senseo. 

Gdy Twój ekspres zostanie odkamieniony, możesz znów cieszyć się z najwyższej jakości latte, cappuccino, gorącej czekolady i nie tylko! 

Specyfikacje

Sztuk

3

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Senseo

Najlepiej spożyć przed

25.07.2025

Tabletki odkamieniające Kaffekapslen

3 dawki dal Senseo

Recenzje (0)