Opis

Mając w domu ekspres Delonghi Nescafe Dolce Gusto, możesz z łatwością zaparzyć idealną filiżankę kawy każdego dnia, kiedy tylko zechcesz. Najlepszą rzeczą w tym ekspresie jest to, że możesz cieszyć się lepiej smakującą kawą przy krótszym czasie parzenia i mniejszym bałaganie z filtrami. Małe strączki w mgnieniu oka zamieniają się w pyszny napój.  

Aby jednak nadal serwować pyszne, wysokiej jakości gorące napoje, należy koniecznie odkamienić urządzenie za pomocą tych tabletek odkamieniających Kaffekapslen. Dzięki nim czyszczenie jest niesamowicie proste i pozwala utrzymać maszynę w doskonałym stanie. To opakowanie zawiera 6 tabletek i jest kompatybilne ze wszystkimi ekspresami z serii Dolce Gusto.  

Dla optymalnego wykorzystania urządzenia, zalecamy odkamienianie urządzenia co drugi miesiąc. Tabletki odkamieniające zawierają silny, a zarazem delikatny roztwór, który zwalcza i zapobiega powstawaniu kamienia, pozostawiając Ci zdrowy ekspres, który przez długi czas będzie przygotowywał najsmaczniejsze flat whites, caffe latte, chococinos i inne. 

Ten produkt nie jest powiązany z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowany, zatwierdzony lub wspierany.

Specyfikacje

Sztuk

3

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Dolce Gusto

Najlepiej spożyć przed

25.07.2025

Tabletki odkamieniające Kaffekapslen (KFTBD006 Dolce Gusto)

6 tabletki dla Dolce Gusto®

(1)

Recenzje (1)

Polecam. Czytaj więcej