Opis

Switch 3-in-1 firmy Senseo zaspokaja trzy potrzeby kawowe w jednym. Za pomocą ekspresu możesz zaparzyć zwykłą filiżankę, kubek lub cały dzbanek kawy. 

Za pomocą ekspresu Switch 3-in-1 możesz zaparzyć zwykłą filiżankę (120 ml), kubek (200 ml) lub cały dzbanek kawy z filtrem. Co więcej, możesz także zaparzyć dwie filiżanki jednocześnie przy użyciu kapsułek XL Cup, umieszczając dwa kubki, po jednym pod każdą wylewką. 

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (27 cm wysokości, 15 cm szerokości i 40 cm długości) Switch nie zajmuje dużo miejsca. Zbiornik na wodę mieści jeden litr, co odpowiada około siedmiu filiżankom. 

Dzięki technologii Triplebrew firmy Senseo, Switch zawsze zaparzy kawę z odpowiednią ilością wody, temperaturą i ciśnieniem, w zależności od wybranej wielkości filiżanki. Ekspres pozwala również zdecydować, jak mocna ma być każda filiżanka kawy. 

Jednak chyba najbardziej wyjątkową cechą Switcha, w porównaniu z innymi ekspresami na rynku, jest to, że może on zaparzyć cały dzbanek kawy z filtrem. Switch jest dostarczany z termosem ze stali nierdzewnej, który może pomieścić do siedmiu filiżanek. Możesz więc zaparzyć dzbanek rano i cieszyć się pyszną kawą filtrowaną przez cały dzień, a nawet zabrać termos ze sobą w podróż. Wszystko, co musisz zrobić, to napełnić uchwyt filtra kawą i umieścić dzbanek wraz z uchwytem filtra pod wylewką kawy. Gdy tylko ekspres zacznie parzyć, dzbanek wypełni się wspaniałą kawą z filtra. Łatwo, szybko i jest to dobra alternatywa dla zwykłej kawy w kapsułkach. 

Wreszcie, dzięki Switchowi możesz wybierać z dużego wyboru kapsułek Senseo, o szerokiej gamie smaków. Obejmuje to codzienne kawy i ulubione kawy kawiarniane, takie jak Espresso i Cappuccino, a także kapsułki z herbatą i kakao. 

Switch to praktyczne i wszechstronne urządzenie, które łatwo i szybko zaparzy kawę na każdą okazję. 

Szczegóły produktu 

- Duży wybór kapsułek w różnych rozmiarach filiżanek 

- Łatwy w czyszczeniu. Odłączane części mogą trafić do zmywarki. 

- Technologia TripleBrew umożliwiająca regulację ciśnienia, temperatury i ilości wody 

- Technologia Crema Plus zapewniająca bogatą, aksamitną cremę 

- Dzbanek + funkcja XL Cup 

- Wskaźnik odkamieniania informuje o konieczności odkamieniania 

- Oszczędność energii: Wyłącza się automatycznie po zaparzeniu 

- 2 lata gwarancji 

- Wymiary: (szerokość x długość x wysokość) 150 x 400 x 270 mm. Waga 1,75 kg 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Philips

Kompatybilność

Senseo

Senseo Switch 3-in-1 (czarny)

Ekspres dla saszetek

Wyprzedane

Recenzje (0)