Opis

Pikantna pyszność 

Zrób sobie zasłużoną przerwę i zanurz się w wewnętrznym spokoju, który znajdziesz w filiżance herbaty Yogi Sweet Chili. 

Ta aromatyczna, słodka, pikantna herbata inspirowana jest meksykańską tradycją łączenia ciepła, przypraw i słodyczy, napełniając zarówno ciało, jak i duszę dobrym samopoczuciem i energią. 

Jest to cudownie orzeźwiająca herbata, którą można się cieszyć w każdej chwili. Ma nuty zarówno czekolady, świeżej mięty i odrobiny chili, a wszystko to w jednej filiżance. 

Sam Yogi opisuje tę herbatę jako trochę jak samo życie. Jest zarówno gorzka, jak i słodka, i zabiera Cię w podróż, którą będziesz chciał powtarzać raz po raz. 

Firma Yogi Tea została założona w 1984 roku w Oregonie, ale jej historia sięga 1969 roku, kiedy to Yogi Bhajan, od którego firma wzięła swoją nazwę, przygotował mieszankę herbat ajurwedyjskich i podawał ją swoim studentom jogi. Dziś Yogi Tea oferuje różne rodzaje herbat, takie jak ziołowe, zielone i czarne, a także różne mieszanki herbaciane, ze szczególnym naciskiem na zdrowie i organicznie uprawianą herbatę. 

Składniki

lukrecja*, łuski kakao*, mięta zielona*, koper włoski*, anyż*, imbir*, mięta pieprzowa*, pokrzywa*, cynamon*, papryczka chili*, kardamon*, goździki*, pieprz czarny*

Specyfikacje

Liczba torebek

17

Liczba napojów

17

Marka

Yogi Tea

Nuty smakowe

imbir, mięta , chili

Właściwości

Organiczna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.03.2026

Yogi Tea Sweet Chili

17 saszetek herbaty

Recenzje (0)

Podobne kategorie