Opis

Ogniste i pikantne espresso 

Pasja i poczucie jakości firmy L'OR są najlepiej widoczne w tym wariancie znanym jako "Supremo". 

Otrzymujemy tu espresso o pikantnym i mocnym body. Supremo powstaje ze starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki, które zostały ciemno wypalone do perfekcji, dzięki czemu uzyskano intensywną kawę o pełnym aromacie, który rozpieszcza nutami jednocześnie ciemnej czekolady, dębu i prażonych orzechów laskowych. 

Innymi słowy, w tym wariancie otrzymujesz aromatyczne espresso pełne soku i mocy, które jest idealne dla tych, którzy lubią delektować się swoim espresso bardzo mocnym - w jakości, której można oczekiwać od marki premium, takiej jak L'OR. 

Dostarczamy to delikatne i mocne espresso od L'OR w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie pasuje do Twojego ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska i warunków socjalnych pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

drewno, czekolada, prażone orzechy laskowe

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

10.02.2025

L'OR Supremo

20 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie