Opis

Jeśli byłeś na głównej ulicy lub w centrum handlowym w dużym mieście, na pewno natknąłeś się na Starbucks. Koncepcja Starbucksa jest bowiem niezwykle popularna, ponieważ pozwala koneserom kawy na przeżycie wysokiej jakości kawy, szybko i łatwo. 

Jeśli chcesz uzyskać wyjątkową jakość Starbucks we własnym domu, możesz zatem skorzystać z oferty Starbucks for Nespresso®. 

Wariant ten jest kawą Single Origin, co oznacza, że wszystkie ziarna kawy pochodzą z tego samego regionu. Ta odmiana jest stworzona w 100% z ziaren Arabiki z Sumatry w Indonezji. Otrzymujemy tutaj kawę, która wyraźnie odzwierciedla swoje indonezyjskie korzenie. Kawa indonezyjska znana jest z tego, że w porównaniu z innymi kawami ma cięższe body z wyraźniejszymi nutami ziemistymi, dlatego jest to typ kawy, który szczególnie nadaje się do zbalansowania z mlekiem, co często można zaobserwować w kawie Starbucks. 

Odmiana ta znana jest ze swojej bardzo łagodnej kwasowości, a oprócz wyraźnych nut ziemistych posiada również nuty suszonych ziół, które na długo pozostają na podniebieniu. 

Jest stworzona do stosowania jako espresso, ale można ją również zaparzyć jako intensywne lungo. 

Dostarczamy ten ekscytujący wariant Single Origin od Starbucks, błyskawicznie i wprost pod Twoje drzwi, w opakowaniu z 10 kapsułkami, które idealnie zaparzą ją w Twoim Nespresso® 

Założona w 1971 r. w Seattle w USA sieć Starbucks jest dziś największą na świecie siecią kawową, posiadającą ponad 30 000 lokali na całym świecie. Przez lata Starbucks zdobył wyjątkowe doświadczenie w produkcji kawy i jest znany jako wynalazca nowoczesnej kawy "To go". 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

przyprawy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

16.12.2024

Starbucks Sumatra Espresso

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

(1)

Recenzje (1)

bardzo dobra Czytaj więcej