Ten zestaw zawiera

Opis

Wszystkie Twoje ulubione napoje i marki w mniej niż 1 minutę. 

Dzięki Tassimo Style łatwo jest mieć zaparzoną poranną kawę, kakao lub herbatę w zaledwie chwilę. Dzięki specjalnej technologii Tassimo IntelliBrew Twój ulubiony napój jest zaparzony do perfekcji za każdym razem. IntelliBrew odczytuje kod kreskowy na włożonej kapsułce i wie dokładnie, jakie objętości, temperatury i ciśnienia są potrzebne do uzyskania idealnej filiżanki. Wystarczy nacisnąć przycisk, a on zrobi resztę. 

Tassimo Style to ekspres kompaktowy, dzięki czemu zmieści się na każdym blacie kuchennym lub w domowym biurze - dużym lub małym. Niewielkie rozmiary nie oznaczają jednak, że ograniczono funkcjonalność, która jest dokładnie taka sama jak we wszystkich innych ekspresach Tassimo. 

Asortyment Tassimo jest pełen znanych faworytów. Do odkrycia są ponadczasowe klasyki, nowe klasyki i mnóstwo ekscytujących przyszłych faworytów. Niezależnie od tego, czy wolisz czarną kawę, kawę z mlekiem, kakao czy herbatę, z Tassimo nigdy się nie pomylisz. 

Dzięki tej ofercie otrzymasz dwa ulubione przez klientów KaffeKapslen. Dzięki temu jesteś od razu gotowy do rozpoczęcia korzystania z urządzenia. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Kompatybilność

Tassimo

Tassimo Style

+ 2 opakowania kawy

Regular Price 298,58 zł As low as 248,49 zł