Opis

Intensywna i orzeźwiająca w filiżance XL

Jeśli uwielbiasz ciemną kawę o zdecydowanej pełni i smaku, a najlepiej w dużej ilości, to jest to idealny wybór dla Ciebie. Saszetki do Senseo Strong XL są dwukrotnie większe, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkowo dużą, 200 ml filiżanką wspaniałej kawy.

Strong powstaje z ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty, a jej body jest nieco bardziej intensywne niż w przypadku zwykłej kawy. Dodatek ziaren Robusty daje tej kawie dodatkową przewagę w postaci goryczki i pełni, a także nieco więcej kofeiny i cremy niż w przypadku odmian 100% Arabica. Dlatego też kawa ta spełnia swoją nazwę "Strong".

Dzięki swojej mocy i dużemu rozmiarowi filiżanki, kawa ta jest szczególnie polecana rano, gdy potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii na początek dnia.

Spróbuj tej kawy o intensywnym i pełnym smaku, a być może stanie się ona Twoim porannym ulubieńcem. Ma wspaniały kawowy smak, ale nie jest zbyt intensywny.

Twój ekspres Senseo zaparzy ją do perfekcji, a my dostarczymy Ci kawę jak zawsze w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

22.01.2024

Senseo Strong

20 saszetek do Senseo

Wyprzedane

Recenzje (0)