Opis

Café René stworzyła 3 kawy codzienne w ofercie dla Senseo, które mają wspólny smak i charakter, ale występują w różnych stopniach mocy, od łagodnej do mocnej.

Dzięki Strong otrzymujesz mocną odmianę Café René. Oto kawa stworzona dla wszystkich, którzy lubią filiżankę dobrej mocnej kawy. Tak jak węgiel i ropa napędzały rewolucję przemysłową, tak filiżanka dobrej mocnej kawy jest źródłem nowej energii, napędzającej Cię na nadchodzący dzień.

Te saszetki są przeznaczone do zaparzania dużych filiżanek i zawierają ciemno paloną kawę, która charakteryzuje się intensywnym aromatem, karmelową słodyczą i przyjemną goryczką.

Jeśli więc wolisz mocną kawę lub po prostu potrzebujesz dodatkowej mocy od czasu do czasu, możemy polecić Café René Strong. Jest to wersja XL, dzięki czemu można zaparzyć bardzo dużą filiżankę.

Jest to dobra kawa na co dzień w rozsądnej cenie, która posiada body, które może ładnie komponować się z mlekiem i cukrem. Innymi słowy, bezsensowna mocna kawa o smaku, który naszym zdaniem będzie odpowiadał większości ludzi.

Café René Strong jest dostarczana w opakowaniu 20 saszetek, które idealnie pasują do ekspresu Senseo.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

Café René

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

03.04.2025

Café René Strong

20 saszetek do Senseo

Recenzje (0)