Opis

Z Kaffekapslen's Everyday Coffee stworzyliśmy kilka różnych mieszanek, które szczególnie nadają się do codziennego użytku i które teraz z przyjemnością możemy zaoferować do ekspresów Senseo.

Dzięki naszej odmianie Strong otrzymujesz kawę z pełnią i mocą. Jest to kawa dla tych, którzy lubią mocną kawę i uważają, że czasami trudno jest znaleźć wystarczająco mocną odmianę.

Z Strong otrzymujemy ciemno paloną kawę stworzoną z ziaren Arabiki i Robusty, o mocy na wysokim poziomie skali. Jest to kawa intensywna, która daje wystarczająco dużo smaku, aby naprawdę poczuć kawę, ale bez przesady. Jest to kawa, która doskonale nadaje się jako pierwsza poranna kawa. Smak jest mocny i intensywny, z głębokimi tonami ziaren kawy. Jest to również kawa, która szczególnie dobrze komponuje się z mlekiem i cukrem, jeśli chcemy nieco zrównoważyć smak.

Jest to bezsensowna kawa do codziennego użytku, która jest szczególnie odpowiednia dla tych, którzy chcą nieco mocniejszej filiżanki.

Dostarczamy tę aromatyczną filiżankę w atrakcyjnej cenie, w saszetkach, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Senseo.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

12.02.2025

Strong - Kawa na co dzień

36 saszetek do Senseo

(4)

Recenzje (4)

Intensywny nasycony smak ale miękko zrównoważony, bez kwasnych czy bardzo gorzkich akcentów. Piękny aromat. Czytaj więcej
Dobrej jakości kawa o wyrazistym smaku Czytaj więcej
Lubię ten smak: mocny, wyrazisty. Czytaj więcej
Bardzo dobra, klasyczna kawa o dosyć intensywnym smaku Czytaj więcej