Opis

Intensywny i orzeźwiający

Zapewnij sobie najlepszy początek dnia i oszczędzaj na ulubionej Senseo. To opakowanie zawiera 48 saszetek do Senseo, dzięki czemu możesz się odpowiednio zaopatrzyć i zabezpieczyć swoją poranną kawę.

Senseo Strong to pełna smaku i aromatyczna kawa stworzona z ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty. Jest to kawa nieco bardziej intensywna niż zwykła kawa, wzbogacona dodatkiem odrobiny Robusty w mieszance. Ziarna Robusty dają tej kawie przewagę, dodając nieco więcej pełni, kofeiny i cremy oraz pomagając jej sprostać nazwie "Strong".

Jest to kawa, która dzięki swojemu pełnemu body i wysokiej zawartości kofeiny, dobrze nadaje się na ciemne poranki, kiedy potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii na początek dnia. Jest to kawa, w której smak kawy naprawdę przenika, ale która, co należy szybko podkreślić, nigdy nie jest tak intensywna, że staje się zbyt intensywna.

Twój ekspres Senseo zaparzy ją do perfekcji - a my dostarczymy ją jak zawsze w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto do Twoich drzwi.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

48

Liczba napojów

48

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

15.12.2024

Senseo Strong

48 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

Obsługa sprawna, przesyłka ładnie zapakowana, polecam. Czytaj więcej