Opis

Stojak na kapsułki Tassimo - model stołowy ze stali nierdzewnej 

Wysokość: 33,5 cm 

Szerokość: 20 cm 

Głębokość: 20 cm 

Oto stojak na kapsułki, który został zaprojektowany specjalnie dla Twoich kapsułek Tassimo, co ułatwi Ci szybkie znalezienie dokładnie tej kapsułki, której szukasz. 

Możesz oczywiście trzymać kapsułki w pudełkach, w których są dostarczane, lub umieścić je w misce lub szufladzie. Jeśli jednak lubisz mieć duży wybór kapsułek, ten pojemnik na kapsułki jest idealnym rozwiązaniem do ich przechowywania. Zawsze będziesz mógł zobaczyć, co masz w zapasie i będziesz miał łatwy dostęp do swoich ulubionych kapsułek. 

Ten stojak na kapsułki jest wykonany z chromowanej stali i ma wbudowaną obrotową stopę. Ponadto jest skonstruowany tak, aby pomieścić normalne kapsułki Tassimo, jak również grubsze kapsułki na bazie mleka. Dzięki pojemności 64 kapsułek jest to świetny sposób na zaprezentowanie swojej kolekcji Tassimo. 

Innymi słowy, jest to praktyczne i eleganckie rozwiązanie do przechowywania kapsułek, abyś zawsze miał do nich łatwy dostęp. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Tassimo

Stojak na kapsułki Tassimo

dla 64 kapsułek

(2)

Recenzje (2)

Bardzo przydatny i ładnie wyglądający gadżet, nie zajmuje zbyt dużo miejsca a mieści dużo kapsułek. Polecam Czytaj więcej
Bardzo praktyczny i przydatny, dobrze wykonany. Polecam! Czytaj więcej