Opis

Subtelna i wyważona 

Francuski kunszt jakości L'OR nigdy nie może zostać zignorowany, a najlepiej widać go w wybitnej L'OR Splendente, przygotowanej z ciemno palonych ziaren Arabiki.  

Jest to kawa o wielkiej pełni i nieskazitelnie złożonym profilu smakowym, ale o mocy, która nie jest ani zbyt łagodna, ani zbyt mocna. Smak jest dobrze wyważony, z orzechowym aromatem, który kończy się kwaskowymi nutami cytrusów. 

Z tym espresso nie można się pomylić. Splendente ma smak i body, które przypadną do gustu większości kawoszy i które można pić o każdej porze dnia.  

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą stworzoną przez kompetentnych ekspertów od kawy, do której będzie się wracać wielokrotnie.  

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została założona przez Jacobsa Douwe Egberts w 1992 roku, w celu stworzenia złotego standardu w świecie kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu można mieć pewność, że ziarna zostały wyhodowane z dbałością o środowisko i warunki socjalne pracowników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

L'OR

Kompatybilność

Tassimo

Nuty smakowe

orzech laskowy

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

07.04.2025

L'OR Splendente

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)

Podobne kategorie