Opis

Subtelny i zrównoważony smak 

Pasja rzemiosła i poczucie jakości firmy L'OR nigdy się nie wypierają, co najlepiej widać tutaj w wybitnej L'OR Splendente stworzonej na ciemno palonych ziarnach Arabiki. 

Dzięki Splendende otrzymujemy kawę, która ukazuje się z wielką pełnią i nienagannie złożonym profilem smakowym. Tutaj masz pewność, że otrzymasz solidne espresso, którego body nie jest ani zbyt łagodne, ani zbyt mocne. Smak jest okrągły, z orzechowym aromatem, który dopełnia pikantna kwasowość cytrusów. 

Z tym espresso nie można się pomylić w mieście. Jest to bowiem espresso premium o smaku i mocy, które naszym zdaniem odpowiada większości ludzi i które dzięki swojemu okrągłemu charakterowi może być pite przez cały dzień. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą, w której czuje się, że rzemiosło jest klasą samą w sobie, i do której będzie się wracać wielokrotnie. 

To pyszne espresso od L'OR dostarczamy w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie pasuje do Twojego ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce cytrusowe, orzechy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

15.10.2024

L'OR Splendente

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Mocna Czytaj więcej

Podobne kategorie