Opis

Każdy miłośnik kawy wie, że odkamienianie jest niezbędne, aby jak najlepiej móc delektować się kawą. Kawa smakuje lepiej, a ekspres zachowuje dłuższą trwałość, jednak może to być uciążliwe!

Przedstawiamy granulki zapobiegające osadzaniu się kamienia Softballs firmy DeLonghi, doskonałe rozwiązanie, które zapewni dłuższą żywotność Twojego ekspresu bez większego wysiłku. Każde opakowanie zawiera dwie saszetki Softball, które są naprawdę bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy włożyć jedną saszetkę z granulkami  do zbiornika na wodę i wymienić ją w momencie, gdy wszystkie granulki z zaszetki się rozpuściły (zajmuje to zazwyczaj od 1 do 3 miesięcy).

Te granulki firmy DeLonghi są łatwe w użyciu i idealne dla Ciebie i Twojego ekspresu! Ten produkt zapobiega osadzaniu się kamienia w zbiorniku na wodę, nie zmieniając zapachu i smaku wody ani nie pozbawiając jej ważnych soli mineralnych. Zadbaj o stan swojego ekspesu i delektuj się każdego dnia pyszną, delikatną kawą dzięki granulkom przeciw osadzaniu się kamienia z DeLonghi.

Specyfikacje

Sztuk

2

Marka

DeLonghi

Delonghi Softballs DLSC551

2 dawki Anti-limescale Spheres

Recenzje (0)