Opis

Niezmienny faworyt od 1918 roku.  

Ten klasyk ze słynnej palarni Zoégas z pewnością przypadnie do gustu klientom Kaffekapslen. Każde ziarno Arabiki jest starannie zbierane z wysoko położonych plantacji Ameryki Łacińskiej, aby stworzyć nieskazitelną mieszankę. Jest to nie tylko znakomita mieszanka, ale także przyjazna dla środowiska, czego dowodem jest certyfikat Rainforest Alliance.   

Dzięki tej konkretnej mieszance i ciemnemu paleniu jej ziaren otrzymujemy filiżankę kawy, która jest lekko kwaskowa z nutami owoców i czarnej porzeczki. W ziemistym smaku wyczuwalne są również nuty orzechów, a posmak pozostaje przyjemny i trwały.   

Przy tworzeniu tej mieszanki brane jest pod uwagę nie tylko środowisko naturalne, ale także dobro rolników z Brazylii i Afryki Wschodniej, którzy zbierają ziarna. Dzięki temu można z czystym sumieniem cieszyć się filiżanką kawy Skånerost.  

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy zmielenie ziaren kawy tuż przed użyciem. Między każdą filiżanką pamiętaj o przechowywaniu ziaren w szczelnym pojemniku, aby w pełni zachować ich delikatny aromat.   

Pobierz swoją torbę 450g kawy ziarnistej Skånerost teraz od Kaffekapslen. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

450

Marka

Zoégas

Aromat(y)

jagody

Właściwości

Rainforest alliance, Arabica

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

31.10.2024

Zoegas Skånerost

450 g kawa ziarnista

(3)

Recenzje (3)

Szwedzka kawa jest dostępna od 6 lat w Polsce Czytaj więcej
Bardzo dobra kawa, dość trudno dostępna w Polsce, w bardzo przyzwoitej cenie. Czytaj więcej
Znakomita kawa Czytaj więcej