Opis

Z Senseo Morning Café otrzymujesz średnio paloną kawę, sformułowaną tak, aby stworzyć idealną poranną filiżankę na dobry początek dnia. Pady są podwójnej wielkości, więc możesz zaparzyć pełny kubek i z łatwością ugasić najbardziej palące kawowe pragnienie.

Sama kawa stworzona jest z mieszanki ziaren arabiki i robusty. Kawa ma zrównoważoną moc, świeżą pełnię i łagodną kwasowość. Jest to kawa o wyjątkowym charakterze. Ma dobry kawowy smak, ale także miękkie body i minimalną goryczkę, co sprawia, że łatwo ją wypić o poranku.

Jest to kawa o smaku, który będzie odpowiadał większości osób. Nie jest ani zbyt łagodna, ani zbyt mocna, ale ładnie wyważona. Jesteśmy pewni, że istnieje duża szansa, że przypadnie Ci do gustu i że może stać się stałym elementem Twojej porannej rutyny.

To opakowanie zawiera 10 saszetek do zaparzenia dużej filiżanki. Podkładki są kompostowalne i można je łatwo wyrzucić wraz z odpadami kuchennymi.

Twój Senseo zaparzy ją do perfekcji - a my dostarczamy ją jak zawsze w atrakcyjnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2024

Senseo XL Morning Café - Guten Morgen

10 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

Kawę Senseo XL Morning Cafe - Guten Morgen jest świetna w smaku, piję tę kawę w saszetkch od 2017 roku każdego dnia zamiennie z Sanseo Guten Morgen Strong i świetnie, że znalazłem takiego dostawcę jak KAFFEKAPSLEN. Czytaj więcej