Senseo Choco Cappuccino

8 saszetek do Senseo

W magazynie

W magazynie

Tutaj Senseo stworzyło ekscytujące cappuccino, do którego dodano czekoladę.

Charakteryzuje się kremowym i lekko słodkim smakiem kawy, który jest dobrze zrównoważony przez łagodny i okrągły smak czekolady. Rezultatem jest ciepła i zachęcająca filiżanka, która jest idealna na spokojną, przytulną chwilę lub jako ekscytujący dodatek dla Twoich gości.

Innymi słowy, Senseo stworzyło nowe i inne ujęcie cenionego kawowego klasyka, dodając do znanego cappuccino zupełnie nowy wymiar smaku, który naszym zdaniem przypadnie do gustu większości osób. Jest to zatem wariant, który sprawdza się jako alternatywa dla klasycznego cappuccino, którą możesz się cieszyć, jeśli chcesz trochę urozmaicić lub szukasz nowych doznań smakowych.

Jest to również wariant, który naszym zdaniem będzie popularny wśród młodszych kawoszy, którzy być może nie są jeszcze gotowi na czystą czarną kawę, ale chętnie skorzystają z takiego wariantu, w którym smak kawy jest nieco łagodniejszy.

Innymi słowy, te saszetki będą doskonałym wyborem, jeśli chcesz urozmaicić swoją kawę. Ponieważ zmiany są dobre i nie ma reguły, która mówi, że kawa powinna być zawsze taka sama.

Jednostek

8

Liczba napojów

8

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

czekolada, pianka mleczna, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej przed

14.01.2024

ingredients

Instant kaffe og kakao med skummetmælkspulver

Per 100 ml.

energy_kcal
32
protein
0,6
fat
0,8
sat_fat
0,7
carb
5,5
carb_sugar
5,3

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Senseo Choco Cappuccino
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.