Senseo Cappuccino

8 saszetek do Senseo

W magazynie

W magazynie

Saszetki cappuccino Senseo zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszną filiżankę cappuccino. Ponieważ dzięki tym podwójnym saszetkom z kawą możesz zaparzyć kremowe i gładkie cappuccino w swoim Senseo w mniej niż minutę.

Otrzymane tutaj cappuccino może nie jest tak eleganckie jak to, które dostaniesz w kawiarni, ale nadal jest całkiem wydajne. Bo tutaj dostaniesz cappuccino, które odpowiada każdemu, kto lubi kremową kawę. Dzięki swojemu łagodnemu i kremowemu smakowi jest ono zatem zawsze bardzo przyjemne w piciu, co sprawia, że nadaje się równie dobrze do użytku porannego, jak i popołudniowego. A ponieważ można ją łatwo i szybko zaparzyć samemu, często kuszące jest wypicie dodatkowej filiżanki, nawet jeśli wypełniło się już dzienny limit kawy.

Innymi słowy, oto kawowy klasyk, który dzięki swojemu łagodnemu i kremowemu smakowi doskonale nadaje się na wszystkie kawowe chwile w ciągu dnia.

Twój Senseo zaparzy ją dla Ciebie w mniej niż minutę - i jak zawsze dostarczymy ją w atrakcyjnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Jednostek

8

Liczba napojów

8

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, pianka mleczna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej przed

09.01.2024

ingredients

Instant kaffedrik med sødmælkspulver

Per 100 ml.

energy_kcal
36
protein
0,9
fat
1,6
sat_fat
1,6
carb
4,4
carb_sugar
3,1

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Senseo Cappuccino
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.