Opis

Senseo bezkofeinowa jest dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem dobrej kawy, ale jednocześnie chcą zaoszczędzić na kofeinie.

Kawa jest przyjemna i okrągła w smaku, z kremową górą i jest jak wariant Classic zrobiona na dobrze zbalansowanej mieszance ziaren arabiki i robusty

Niestety kawy bezkofeinowe często mają niezasłużoną opinię, że w żaden sposób nie mogą konkurować z "prawdziwą" kawą, jeśli chodzi o smak i aromat. Jest to jednak dalekie od prawdy, ponieważ w przypadku nowoczesnej kawy bezkofeinowej, takiej jak ta, którą otrzymujemy tutaj, praktycznie nie czuć różnicy między nią a kawą z kofeiną.

Jest to zatem kawa, którą można się spokojnie delektować, nie martwiąc się o ożywcze działanie kofeiny. Jest zatem idealna jako kawa wieczorna lub, jeśli jesteś szczególnie wrażliwy na kofeinę, jako przyjemna kawa popołudniowa, którą możesz bezpiecznie delektować się bez obaw o jej wpływ na sen.

Twój ekspres Senseo zaparzy ją do perfekcji, a my dostarczymy Ci kawę jak zawsze w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Składniki

Ristet og malet koffeinfri kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Właściwości

Bezkofeinowa, Rainforest alliance

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

15.03.2025

Senseo Bezkofeinowa

36 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

Polecam.! Bardzo dobry produkt, smaczna kawa Czytaj więcej