Opis

Odkryj nagrodzoną mieszankę kawy Segafredo. 

Ta kawa Selezione Crema jest idealna do espresso i kaw typu lungo. Każdy miłośnik kawy będzie mógł się nią delektować, niezależnie od tego, jaki sposób picia kawy preferuje. Podczas parzenia kawa wydziela aromaty wanilii, mocca, owoców i orzechów. W smaku wyczuwalne są nuty czekolady i lukrecji. Dzięki złożonym warstwom, które przejmują zmysły, nic dziwnego, że ta kawa zdobyła nagrodę. 

Ziarna w tej mieszance pochodzą z Brazylii, Kostaryki i Wybrzeża Kości Słoniowej. Oprócz doskonałego palenia, mieszanka ta ma średnią zawartość kofeiny. Oznacza to, że jest idealna na każdą porę dnia i nie musisz się martwić, że spożyjesz zbyt dużo kofeiny - zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która wypija wiele filiżanek w ciągu dnia.  

Segafredo Zanetti zajmuje się kawą od dziesięcioleci. Ich zaangażowanie w każdy etap procesu gwarantuje, że rezultat jest najwyższej jakości. Ta właśnie jakość nie zmieniła się od początku ich działalności w 1973 roku. 

Już dziś zaopatrz się w torebkę 1000g kawy ziarnistej Selezione Crema. Zalecamy, aby zmielić ziarna tuż przed zaparzeniem, aby uzyskać tylko najlepszy efekt. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Nuty smakowe

czekolada

Właściwości

Arabica/Robusta

Najlepiej spożyć przed

28.11.2025

Segafredo Selezione Crema

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)