Opis

Odkryj nagrodzoną mieszankę kawy Segafredo. 

Ta kawa Selezione Crema jest idealna do espresso i kaw typu lungo. Każdy miłośnik kawy będzie mógł się nią delektować, niezależnie od tego, jaki sposób picia kawy preferuje. Podczas parzenia kawa wydziela aromaty wanilii, mocca, owoców i orzechów. W smaku wyczuwalne są nuty czekolady i lukrecji. Dzięki złożonym warstwom, które przejmują zmysły, nic dziwnego, że ta kawa zdobyła nagrodę. 

Ziarna w tej mieszance pochodzą z Brazylii, Kostaryki i Wybrzeża Kości Słoniowej. Oprócz doskonałego palenia, mieszanka ta ma średnią zawartość kofeiny. Oznacza to, że jest idealna na każdą porę dnia i nie musisz się martwić, że spożyjesz zbyt dużo kofeiny - zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która wypija wiele filiżanek w ciągu dnia.  

Segafredo Zanetti zajmuje się kawą od dziesięcioleci. Ich zaangażowanie w każdy etap procesu gwarantuje, że rezultat jest najwyższej jakości. Ta właśnie jakość nie zmieniła się od początku ich działalności w 1973 roku. 

Już dziś zaopatrz się w torebkę 1000g kawy ziarnistej Selezione Crema. Zalecamy, aby zmielić ziarna tuż przed zaparzeniem, aby uzyskać tylko najlepszy efekt. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Aromat(y)

czekolada, kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Właściwości

1000 gramy, Arabica/Robusta

Najlepiej spożyć przed

25.06.2025

Segafredo Selezione Crema

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)