Opis

Przywitaj się z mieszanką kawy Segafredo 100% Arabica.  

Ta mieszanka ziaren Arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej jest jedwabista i pełna aromatu. Przyprawiona, intensywna, a jednocześnie delikatna, kawa ta z pewnością zadowoli wszystkich miłośników głębokiego L.  

Poczuj kwiatowy aromat ziaren Arabiki i posmakuj czekoladowych i orzechowych nut w gotowym produkcie. Ta kawa to naprawdę uczta dla wszystkich zmysłów.  

Po zaparzeniu filiżanki można zauważyć, że jest ona zwieńczona gładką cremą. Gładkość tej kawy sprawia, że jest ona idealna do każdego rodzaju napoju kawowego, na który masz w danej chwili ochotę.  

Poznaj wysokie standardy i jakość kawy Segafredo Zanetti. Od 1973 roku ta bolońska producent tworzy mieszanki, które cieszą się powodzeniem na całym świecie. Ich dbałość o każdy szczegół od początku do końca można wyczuć w każdej pojedynczej filiżance serwowanej kawy. 

Już dziś zaopatrz się w torebkę 1000g kawy ziarnistej od Kaffekapslen i ciesz się mieszanką Selezione Arabica. Zalecamy zmielenie ziaren tuż przed zaparzeniem, aby jak najlepiej doświadczyć każdego aromatu i nuty smakowej. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Aromat(y)

czekolada, kwiaty

Właściwości

Arabica

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2025

Segafredo Selezione Arabica

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)