Opis

Chciałbyś mieć większą kontrolę nad parzeniem kawy? 

Dzięki Senseo Select możesz przygotować filiżankę kawy idealną dla Ciebie.  

Senseo ułatwia Ci szybkie zaparzenie kawy. Oferują szeroki wybór saszetek wypełnionych kawami o różnej mocy, pochodzeniu i z wieloma mieszankami. Z ilością dostępnych rodzajów, będziesz w stanie znaleźć swój go-to (jeśli jeszcze nie masz). 

Jeśli znasz już ekspresy Senseo, wiesz, że są one przyjazne dla użytkownika i szybko zaparzają kawę. W modelu Senseo Select wszystkie podstawy są takie same, ale teraz dostępne są opcje personalizacji, które sprawią, że Twoje doświadczenia z kawą będą jeszcze lepsze. 

Senseo Select wyposażony jest w: 

Technologię Crema Plus umożliwiającą dodanie delikatnej i jedwabistej cremy do Twojej filiżanki kawy; 

Funkcja Intensity Plus, która pozwala wybrać, jak mocna ma być Twoja kawa (do wyboru kawa lungo, intensywna lub espresso); 

Funkcja Memo, za pomocą której możesz łatwo dostosować ilość wody dla pojedynczych i podwójnych filiżanek, aby ilość zaparzonej kawy była dokładnie taka, jak lubisz; 

Wskaźnik, który informuje o konieczności odkamienienia ekspresu; 

A także automatyczne wyłączanie, dzięki czemu nie musisz się martwić o pamiętanie o wyłączeniu ekspresu po każdym użyciu. 

Podobnie jak wszystkie ekspresy Senseo, Senseo Select jest również wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do przygotowania kawy, w tym uchwyt na podwójne saszetki używany do podwójnych saszetek, saszetek XL i saszetek na bazie mleka. Zbiornik na wodę mieści 0,9 l wody; idealny do przygotowania wielu filiżanek pod rząd. 

Dzięki Senseo Select możesz zaparzyć jedną lub dwie filiżanki jednocześnie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podać gościom kawę bez zbyt długiego oczekiwania. 

Sam ekspres ma 31 cm wysokości, 15,5 cm szerokości i 31 cm głębokości. Jego wielkość i stylowy wygląd sprawiają, że jest świetnym dodatkiem do każdej kuchni, biura czy innego pomieszczenia, w którym chciałbyś go mieć.  

Jeśli szukasz nowego ekspresu, który pozwoli Ci jeszcze bardziej spersonalizować swoją kawę, to może być właśnie ten ekspres, którego potrzebujesz. 

Twoja ekspres do kawy umożliwia dostosowanie ilości wody do Twoich preferencji smakowych. Użyj suwaka intensywności, aby wybrać spośród trzech ustawień: 

  • Górna pozycja: około 111 ml wody (z możliwą różnicą ±10 ml)
  • Środkowa pozycja: około 91 ml wody (z możliwą różnicą ±10 ml)
  • Dolna pozycja: około 56 ml wody (z możliwą różnicą ±10 ml)

Te ustawienia pozwalają cieszyć się kawą, dokładnie taką, jaką lubisz, za każdym razem. 

Ekspres Senseo Select może parzyć kawę z mlekiem za pomocą dużego uchwytu na podkładki. Aby zaparzyć kawę z mlekiem, użyj dużego uchwytu na podkładki, który jest dostarczany z ekspresem Senseo Select.

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Philips

Kompatybilność

Senseo

Senseo Select (czarny)

Ekspres do saszetek

(1)

Recenzje (1)

Super ekspres! Spełnia wszystkie moje oczekiwania z nim związane. Poleciłam znajomym, którzy też są zachwyceni tym produktem. Czytaj więcej