Opis

Przy regularnym używaniu ekspresu Saeco w głowicy zaparzającej powstają resztki kawy, tłuszcze i oleje. Te pozostałości mogą w końcu wpłynąć na smak kawy i spowodować awarie, jeśli nie zostaną w porę usunięte. 

Dlatego zalecamy comiesięczne czyszczenie głowicy zaparzającej, aby zawsze mieć pewność, że urządzenie działa optymalnie. Ponieważ dostęp do głowicy zaparzającej ekspresu w celu skutecznego czyszczenia może być często trudny, dobrym pomysłem może być użycie zamiast niej tabletki czyszczącej. 

Z tym pakietem otrzymujesz 6 tabletek czyszczących opracowanych specjalnie dla ekspresów Saeco, które wystarczają na pół roku. 

Aby wyczyścić głowicę zaparzającą, wystarczy umieścić tabletkę czyszczącą w pojemniku na kawę mieloną. Następnie wkładasz naczynie pod wylewkę kawy, po czym uruchamiasz program do kawy mielonej. 

Po wykonaniu programu należy uruchomić program czyszczenia ekspresu. 

Jeśli Twój ekspres nie parzy kawy mielonej, umyj filtr głowicy zaparzającej miękką gąbką w ciepłej wodzie, w której rozpuszczono tabletkę czyszczącą. Pozwól, aby filtr wchłonął detergent przez 15 minut, a następnie opłucz filtr zwykłą wodą pod kranem. 

Możesz również zapoznać się z instrukcją na opakowaniu, a także instrukcją obsługi Twojego ekspresu, aby uzyskać więcej informacji. 

Po zakończeniu Twoje Saeco będzie znów gotowe do zaparzenia kolejnej filiżanki kawy do perfekcji. 

Specyfikacje

Sztuk

6

Marka

Philips

Saeco zmywacz do oleju kawowego CA6704/10

6 tabletek do ekspresu

Wyprzedane

Recenzje (0)