Opis

Dzięki regularnemu odkamienianiu zapewniasz, że masz zawsze maszynę w najlepszej formie. Ekspres zapchany kamieniem nie działa optymalnie. Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zauważysz, jest to, że parzenie jest głośne i trwa dłużej, ale dodatkowo z czasem zmienia się również smak kawy - a w najgorszym przypadku nieproporcjonalnie duża ilość kamienia może nawet skrócić żywotność Twojego ekspresu. 

Regularne usuwanie kamienia to rutyna konserwacyjna, którą jako właściciel ekspresu do kawy powinieneś zawsze traktować poważnie. W rzeczywistości zaleca się odkamienianie ekspresu do kawy raz w miesiącu, a przynajmniej raz na dwa miesiące. 

Ten produkt zapewnia optymalne odkamienianie ekspresu, ponieważ został opracowany specjalnie dla Saeco przez firmę Philips. Możesz mieć pewność, że Twój ekspres jest w bezpiecznych rękach. Opakowanie zawiera 2 butelki, co wystarcza na 2 odkamieniania. 

Dzięki odkamienianiu uzyskuje się następujące korzyści: 

- Mniejszy hałas podczas parzenia kawy. 

- Ekspres zaparza w odpowiedniej temperaturze 

- Wydłuża się żywotność urządzenia 

- Zapobiega się usterkom 

- Lepszy smak kawy 

Poddaj swój ekspres do kawy Saeco zabiegowi odkamieniania - i pozwól mu się odwdzięczyć, parząc Ci doskonałe napoje, filiżanka po filiżance. 

Specyfikacje

Sztuk

2

Marka

Philips

Właściwości

Akcesoria

Saeco Odkamieniacz CA6700/22

2 dozowania do ekspresu

Recenzje (0)