Opis

Z czasem w obiegu mleka w ekspresie Saeco łatwo gromadzą się zanieczyszczenia, które mogą wpływać na smak i długotrwałe działanie. 

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że obieg mleka i spieniacz należy często czyścić, ale czasami może to być nieco pracochłonne, ponieważ nie zawsze łatwo jest dotrzeć szczoteczką do wszystkich miejsc, które wymagają czyszczenia. 

Dlatego dobrym pomysłem może być użycie środka do czyszczenia obiegu mleka. W ten sposób można dokładnie oczyścić system mleczny, ponieważ z łatwością wyczyści on miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. 

Philips Milk Circuit Cleaner jest przeznaczony dla Saeco i znajduje się w opakowaniu 6 saszetek ze środkiem czyszczącym przeznaczonym specjalnie do czyszczenia obwodu mlecznego ekspresu. Dzięki temu proszkowi możesz mieć pewność, że wszystkie pozostałości mleka i inne zanieczyszczenia zostaną skutecznie wyeliminowane. 

W przypadku ekspresu z wbudowaną dyszą do mleka, wymieszaj środek czyszczący z wodą i dodaj go do pojemnika na mleko ekspresu. Następnie przeprowadź program mleczny ekspresu i powtórz program ze zwykłą wodą, aby oczyścić system na wylot. 

W przypadku dołączonego spieniacza do mleka należy go wyjąć (jeśli to możliwe) i umieścić w naczyniu wymieszanym z detergentem. 

Jeśli nie jest łatwo zdemontować spieniacz do mleka, po prostu zanurz go w naczyniu lub szklance wymieszanej z detergentem, upewniając się, że spienione mleko jest całkowicie pokryte mieszaniną. 

W obu przypadkach pozostaw spieniacz do mleka w detergencie na 20-30 minut. 

Następnie przepłucz czystą wodą i Twój Saeco jest znów gotowy do zaparzenia kolejnego Cappuccino i Latte do perfekcji. 

Specyfikacje

Sztuk

2

Marka

Philips

Saeco Aqua Clean CA6903/22

2 filtry do ekspresów do kawy

Recenzje (0)