Opis

St. Remio to marka kawy, która kładzie szczególnie duży nacisk na przyjazność dla środowiska i odpowiedzialność społeczną. St. Remio używa wyłącznie kawy z certyfikatem UTZ, dzięki czemu zawsze masz pewność, że kawa została uprawiana w sposób zrównoważony i w bezpiecznych warunkach pracy. St. Remio wspiera również wiele projektów promujących te wartości, a szczególnym zainteresowaniem darzy Rwandę, skupiając się na poprawie warunków kobiet uprawiających kawę. 

Kupując kawę St. Remio aktywnie wspierasz społeczność lokalnych hodowców ziaren kawy i przyczyniasz się do poprawy edukacji, gospodarki i zrównoważonego rozwoju. 

St. Remio wprowadziło niedawno nową serię organiczną, w której wszystkie kawy posiadają certyfikat bio. W skład tej serii wchodzi szereg kaw wysokiej jakości, które zostały wyhodowane całkowicie bez użycia pestycydów i środków opryskowych, w tym ta odmiana - Robust. 

Jak sama nazwa wskazuje jest to kawa dobrze dopracowana, pełna smaku. Dokładniej mówiąc, otrzymujemy intensywne espresso z nutami kakao, jagód i słodu. Robust to espresso z najwyższej półki, więc jest idealne dla kawoszy, którzy preferują mocną kawę. 

Najlepiej smakuje jako espresso, ale równie dobrze sprawdza się jako baza do cappuccino lub latte. 

Tę odmianę St. Remio polecamy gorąco, ponieważ nie tylko otrzymujesz wysokiej jakości kawę, ale także wspierasz dobry cel. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

St. Remio

Kompatybilność

Caffitaly

Nuty smakowe

kakao, jagody

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

18.05.2025

St. Remio Robust

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)