Ten zestaw zawiera

Opis

Jeśli szukasz bardzo intensywnych doznań kawowych, własna marka Kaffekapslen - Ristretto - Premium pods jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ristretto to "krótki strzał", który jest bardziej skoncentrowany niż espresso. 

Strączki zawierają ciemno palone ziarna Arabiki i Robusty dla głębokiego i intensywnego smaku. Aromatyczne Ristretto ma słodkie, owocowe nuty, ostrą gorycz i świeżą kwasowość pochodzącą z ziaren Robusty. Potrzebujesz zastrzyku energii? W takim razie zostań swoim własnym baristą w domu dzięki Kaffekapslen Ristretto - Premium. 

Kapsułki są szybkie i łatwe w użyciu - wystarczy wziąć jedną, wrzucić do ekspresu Nespresso®, nacisnąć przycisk i Ristretto Premium jest gotowe w mgnieniu oka. 

To opakowanie zawiera 100 aluminiowych kapsułek na 100 filiżanek kawy; kapsułki wystarczają na długo i są idealne do dzielenia się z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. 

Kapsułki aluminiowe Kaffekapslen Ristretto - Premium są kompatybilne ze wszystkimi ekspresami Nespresso®. 

Ta oferta obejmuje kapsułki, które nie są powiązane z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowane, zatwierdzane czy wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Pakiet Ristretto Premium

100 kapsułek do Nespresso®

Regular Price 92,90 zł As low as 88,29 zł