Ten zestaw zawiera

Opis

Jeśli szukasz bardzo intensywnych doznań kawowych, własna marka Kaffekapslen - Ristretto - Premium pods jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ristretto to "krótki strzał", który jest bardziej skoncentrowany niż espresso. 

Strączki zawierają ciemno palone ziarna Arabiki i Robusty dla głębokiego i intensywnego smaku. Aromatyczne Ristretto ma słodkie, owocowe nuty, ostrą gorycz i świeżą kwasowość pochodzącą z ziaren Robusty. Potrzebujesz zastrzyku energii? W takim razie zostań swoim własnym baristą w domu dzięki Kaffekapslen Ristretto - Premium. 

Kapsułki są szybkie i łatwe w użyciu - wystarczy wziąć jedną, wrzucić do ekspresu Nespresso®, nacisnąć przycisk i Ristretto Premium jest gotowe w mgnieniu oka. 

To opakowanie zawiera 100 aluminiowych kapsułek na 100 filiżanek kawy; kapsułki wystarczają na długo i są idealne do dzielenia się z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. 

Kapsułki aluminiowe Kaffekapslen Ristretto - Premium są kompatybilne ze wszystkimi ekspresami Nespresso®. 

Ta oferta obejmuje kapsułki, które nie są powiązane z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowane, zatwierdzane czy wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

kwaśna Robusta, ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica, słodycz, gorycz

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Pakiet Ristretto Premium

100 kapsułek do Nespresso®

Regular Price 92,90 zł As low as 88,29 zł