Opis

Głęboka i mocna 

L'OR Ristretto to Ristretto skomponowane z mocno ciemno palonych ziaren kawy. Jest to mieszanka ziaren Arabiki i Robusty, o pikantnym ziołowym smaku z delikatną kwasowością i nutami imbiru i kardamonu. 

Firma L'OR wypaliła tę mieszankę w sposób fachowy, dzięki czemu udało się wydobyć nawet najsubtelniejsze niuanse smakowe z ziaren, co zaowocowało kawą o ogromnej pełni i głębi smaku. 

Innymi słowy, jest to naprawdę intensywna kawa. Nie dość, że jest mocno ciemno palona, to stworzona do Ristretto jest parzona z taką samą ilością kawy, ale o połowę mniejszą ilością wody niż tradycyjne Espresso. Gdyby smak stał się zbyt intensywny, można ją również zaparzyć jako ekstra mocne espresso. 

To aromatyczne Risretto dostarczamy w opakowaniu z 50 aluminiowymi kapsułkami, które idealnie pasuje do ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ziarna zostały wyhodowane z dbałością o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso Pro

Aromat(y)

ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

09.08.2024

L'OR Ristretto

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)