Opis

Głęboka i mocna 

L'OR Ristretto to Ristretto skomponowane z mocno ciemno palonych ziaren kawy. Jest to mieszanka ziaren Arabiki i Robusty, o pikantnym ziołowym smaku z delikatną kwasowością i nutami imbiru i kardamonu. 

Firma L'OR wypaliła tę mieszankę w sposób fachowy, dzięki czemu udało się wydobyć nawet najsubtelniejsze niuanse smakowe z ziaren, co zaowocowało kawą o ogromnej pełni i głębi smaku. 

Innymi słowy, jest to naprawdę intensywna kawa. Nie dość, że jest mocno ciemno palona, to stworzona do Ristretto jest parzona z taką samą ilością kawy, ale o połowę mniejszą ilością wody niż tradycyjne Espresso. Gdyby smak stał się zbyt intensywny, można ją również zaparzyć jako ekstra mocne espresso. 

To aromatyczne Risretto dostarczamy w opakowaniu z 50 aluminiowymi kapsułkami, które idealnie pasuje do ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ziarna zostały wyhodowane z dbałością o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

14.12.2024

L'OR Ristretto

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)