Opis

Café Royal Ristretto jest dla tych, którzy naprawdę chcą mocnej i intensywnej kawy. 

Jest to kapsułka, która zaparza kawę o intensywnym smaku i pełni, ponieważ ziarna były palone przez bardzo długi czas, aby naprawdę otworzyć ich pełny aromat. 

Długie palenie stworzyło kawę o pełnym body i świeżej kwasowości, w której można wyczuć nuty leśnych jagód. Jest to kawa, która stanowi prawdziwy pick-me-up, czy to rano, czy po południu, gdzie będzie również pasować do ciasteczka. 

Jeśli chcesz uzyskać nieco mniej intensywny smak lub większą filiżankę, możesz ją również zaparzyć w ekspresie Nespresso ® jako bardziej intensywne i pełne smaku Lungo. 

Wszystkie odmiany kawy Café Royal posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz kawę wyprodukowaną w odpowiednich warunkach zarówno dla środowiska, jak i pracowników. 

W pakiecie otrzymujesz 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso Pro®, dzięki czemu zawsze będziesz mieć ich wystarczająco dużo, aby zaoferować dodatkową filiżankę, gdy będziesz mieć gości. 

Café Royal to marka premium należąca do szwajcarskiej grupy Delica AG. Delica AG została założona w 1954 roku i jest jedną z największych palarni kawy w Szwajcarii. 

Te kapsułki nie są kompatybilne z serią Nespresso® Professional Momento.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Nuty smakowe

owoce, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

30.04.2025

Ristretto - Café Royal

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)