Opis

Czerwone opakowanie Qualita Rossa to znajomy widok we Włoszech, gdzie jako jedna z signature blend Lavazzy jest dostarczana miłośnikom włoskiego deep L od ponad 50 lat. 

Z Lavazza Qualita Rossa otrzymujemy kawę o bogatym smaku, z nutami czekolady i suszonych owoców oraz bardzo niskim poziomem goryczy. Okazało się, że jest to popularne połączenie, ponieważ Lavazza Qualita Rossa niezmiennie utrzymuje pozycję jednej z najlepiej sprzedających się kaw we Włoszech rok po roku. 

Jeśli więc lubisz tradycyjną włoską kawę, Lavazza Qualita Rossa to niezawodny klasyk, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Ponieważ otrzymujesz tutaj prostą, wysokiej jakości kawę codzienną, która od dziesięcioleci pomaga włoskim kawoszom idealnie rozpocząć dzień. 

Dostarczamy ten klasyk w torebce z całymi ziarnami, które można zmielić w domu, aby dokładnie odpowiadały potrzebom. Zmieloną kawę można następnie wykorzystać do kawy filtrowanej, rozpuszczalnej lub do ekspresu do kawy. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza jest pionierem w technice mieszania kawy z różnych regionów, a dziś jest zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

500

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

czekolada

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.10.2025

Lavazza Qualità Rossa

500 g kawa ziarnista

Recenzje (0)