Opis

Qualita Rossa jest znana we Włoszech, gdzie jako jedna z signature blend Lavazzy cieszy się uznaniem włoskich miłośników głębokiego L od ponad 50 lat. 

Otrzymujemy tu aromatyczną kawę bogatą w smaku, o niskiej goryczce, w której pojawiają się nuty czekolady i suszonych owoców. 

Z Lavazza Qualita Rossa masz gwarancję pysznej kawy - oto niezawodny klasyk, którego popularność nie słabnie z roku na rok. Masz pewność, że otrzymasz prostą jakościowo, codzienną kawę, która od dziesięcioleci zapewnia włoskim kawoszom dobry początek dnia. 

Dostarczamy ten klasyk w postaci całych ziaren kawy, które można zmielić samodzielnie w domu w stopniu, który dokładnie odpowiada naszym potrzebom. Kawa mielona nadaje się zarówno do kawy filtrowanej, jak i do ekspresów do kawy. 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy zmielenie kawy bezpośrednio przed użyciem. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Aromat(y)

czekolada

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.10.2025

Qualità Rossa - Lavazza

1000 g kawa ziarnista

(2)

Recenzje (2)

Dobra kawa, ale na mój gust trochę za łagodna. Lubię trochę goryczki, czyli mocniej paloną. Żonie smakuje bez zastrzeżeń. Czytaj więcej
Mmm...nieskazitelny smak delikatnej lavazzy. Jak dla mnie ideał. Toż to nektar Bogów Czytaj więcej