Opis

Qualita Oro to jedna z najstarszych mieszanek kawy Lavazza, która nie wykazuje oznak przejścia na emeryturę. 

Oto mieszanka, która jest znana i uwielbiana we Włoszech od momentu jej pierwszego wprowadzenia na rynek w 1956 roku. Z Qualita Oro otrzymujesz tradycyjną i niezawodną mieszankę premium, stworzoną wyłącznie na ziarnach Arabiki. Smak jest łagodny i wyrafinowany z nutami kwiatów, owoców, słodu i miodu. 

Ziarna są starannie wyselekcjonowane i średnio palone, dzięki czemu kawa jest mniej gorzka niż większość innych tradycyjnych mieszanek espresso. 

Dostarczamy ten klasyk w worku z całymi ziarnami, które możesz zmielić w domu do perfekcji, dzięki czemu możesz stworzyć dokładnie taką kawę, jaka Ci odpowiada. Kawa mielona nadaje się do ekspresów do kawy, jako zwykła kawa do filtra lub do użycia w prasie francuskiej. 

Z Lavazza Qualita Oro otrzymujesz kawę, która definiuje to, co najlepsze we włoskiej sztuce kawowej. Kawę stworzoną dla miłośników głębokiego L. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów, a obecnie jest prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Lavazza z siedziby w Turynie. Jako jedna z największych firm kawowych na świecie, jej produkty są eksportowane na cały świat.

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

500

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

owoce, kwiaty

Właściwości

Arabica

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.12.2025

Lavazza Qualità Oro

500 g kawa ziarnista

Recenzje (0)