Opis

Qualità Oro to jedna z najstarszych mieszanek Lavazzy, ale wciąż jest jedną z najbardziej popularnych. 

Oto mieszanka, która od lat 50-tych XX wieku cieszyła się uznaniem włoskich amatorów kawy, w wersji mielonej. Z mieszanką Qualità Oro masz pewność, że trafisz na pewnego zwycięzcę. Mieszanka ta powstaje wyłącznie z ziaren arabiki. Smak jest wyrafinowany i oferuje nuty słodowe, kwiatowe oraz owoce i miód. 

Ziarna użyte w tej mieszance pochodzą z Ameryki Południowej i Środkowej i są średnio palone do perfekcji. Dzięki temu powstaje łagodna kawa, która jest mniej gorzka niż inne popularne mieszanki espresso. 

Ta mielona wersja mieszanki Lavazza Qualità Oro pozwoli Ci cieszyć się tą wysokiej jakości kawą w domu, przy użyciu Twojego ulubionego ekspresu lub sposobu parzenia. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek, która może pochwalić się swoją jakością i popularnością już od 1895 roku. Lavazza jest pionierem w mieszaniu ziaren z różnych regionów na całym świecie. Dzisiaj firma jest prowadzona przez 4 pokolenie rodziny Lavazza w swojej siedzibie w Turynie, z której wysyłają kawę do wszystkich zakątków świata jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Kawa palona i zmielona

Specyfikacje

Ilość (g)

340

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

owoce, kwiaty

Właściwości

Arabica

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.01.2026

Lavazza Qualità Oro

340 g kawa mielona

Recenzje (0)