Opis

Kawowa przyjemność z odległych górskich stoków. 

Mieszanka Qualita Oro firmy Lavazza to prawdziwy kawowy klasyk z Włoch, który już od 1956 roku uświetnia stoły włoskich gospodarstw domowych. 

Czarne złoto Lavazzy występuje teraz także w specjalnej, górskiej wersji znanej jako D'Altura. Mieszanka ta powstaje wyłącznie z ziaren uprawianych na wysokich stokach górskich w Etiopii oraz w Ameryce Środkowej i Południowej. 

Żyzne wulkaniczne gleby górskie w połączeniu z dużą wysokością, gdzie ziarna dojrzewają wolniej, powodują, że kawa jest bardziej aromatyczna i mniej kwaśna niż ziarna uprawiane na niższych wysokościach. Mieszając ziarna z różnych regionów, z których każdy ma swój geograficzny akcent, Lavazza uczyniła kawę jeszcze bardziej ekscytującą i egzotyczną 

W efekcie powstała kawa o bogatym i aksamitnym body, które uzupełniają słodkie owocowe i kwiatowe nuty smakowe. 

Innymi słowy, otrzymujemy tu kawę, w której naprawdę pielęgnowano szczegóły. Jest to wspaniały przykład włoskiej sztuki kawowej w najlepszym wydaniu. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Jako jedna z największych firm kawowych na świecie, Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów. Obecnie jest prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, a jej produkty są eksportowane na cały świat.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Nuty smakowe

owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.10.2025

Lavazza D'Altura Qualita Oro

16 kapsułek do Lavazza A Modo Mio

Recenzje (0)