Opis

Poznaj bogaty i intensywny aromat kawy mielonej Qualità Oro firmy Lavazza. Stworzona z najlepszych ziaren Arabiki pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej, ta średnio palona kawa oferuje wyjątkowy profil smakowy z nutami owoców i delikatnymi kwiatowymi akcentami.

Ta 250-gramowa puszka jest idealna dla tych, którzy cenią sobie wygodę, jaką daje wstępnie zmielona kawa. Dzięki dbałości Lavazzy o jakość, możesz mieć pewność, że do stworzenia tej wyśmienitej mieszanki użyto tylko najlepszych ziaren.

Aromatyczna i zrównoważona, kawa mielona Qualità Oro firmy Lavazza jest idealna dla każdego miłośnika kawy. Jej niepowtarzalna mieszanka ziaren arabiki tworzy wyśmienicie delikatny i aksamitny smak, który jest doskonałym wyborem na każdą porę dnia.

Niezależnie od tego, czy cieszysz się spokojnym porankiem w domu, czy częstujesz gości podczas uroczystej kolacji, kawa mielona Qualità Oro firmy Lavazza to doskonały wybór. Jej bogaty, pełny smak i delikatne wykończenie sprawią, że poczujesz się szczęśliwie i będziesz pragnął więcej.

Doświadcz doskonałej filiżanki kawy z kawą mieloną Qualità Oro firmy Lavazza. Zamów ją już dziś i doświadcz to, co najlepsze od Lavazzy.

Specyfikacje

Ilość (g)

250

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

owoce, kwiaty

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.12.2024

Qualità Oro - Lavazza

250 g kawa mielona

Recenzje (0)

Podobne kategorie