Opis

Zapewnij sobie najlepszy początek dnia z kawą śniadaniową Friele. Dzięki temu popularnemu norweskiemu klasykowi otrzymujesz okrągłą i pełną smaku kawę o przyjemnej kwasowości i długim posmaku, zaparzoną idealnie w dużej filiżance przy użyciu ekspresu Tassimo. 

Kawa śniadaniowa Friele to niezawodny klasyk, który jest obecny na rynku od 1938 roku. Jest zatem dobrze znanym widokiem w norweskich domach i od wielu lat jest najpopularniejszą mieszanką Friele. Jest to bardzo ceniona kawa, która była udoskonalana przez dziesięciolecia i którą, mimo swojej nazwy, można się cieszyć o każdej porze dnia. 

Teraz możesz zaparzyć swoją własną filiżankę kawy śniadaniowej Friele w ekspresie Tassimo, który rozpoznaje strąk dzięki inteligentnej technologii kodów kreskowych i wie dokładnie, jaka temperatura, czas i ilość wody jest wymagana, aby podać idealną filiżankę. 

Ten norweski klasyk dostarczamy w opakowaniach po 16 sztuk T-Discs, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Tassimo. 

Friele to norweska palarnia kawy, która dostarcza kawę do norweskich gospodarstw domowych od 1799 roku. Obecnie Friele jest największym producentem kawy w Norwegii i częścią holenderskiej grupy Douwe Egberts. 

Składniki

Ristet og malet kaffe.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Friele

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

17.01.2025

Poranna kawa Friele

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)

Podobne kategorie