Opis

Skuteczne i proste odkamienianie dla wszystkich ekspresów do kawy. 

Odkamienianie urządzeń kuchennych, takich jak ekspresy na kapsułki i czajniki, to coś, co powinno być częścią rutyny każdego właściciela ekspresu do kawy. Dzięki regularnemu odkamienianiu można mieć pewność, że ekspres do kawy będzie zawsze działał bez zarzutu. 

Regularne odkamienianie pomaga utrzymać i przedłużyć żywotność urządzenia, jak również poprawić smak kawy. 

Tutaj w Kaffekapslen zalecamy odkamienianie ekspresu raz w miesiącu. Zapewnia to, że urządzenie będzie parzyć kawę w odpowiedniej temperaturze bez wzrostu rachunku za prąd, jak również zapewnia, że urządzenie jest w optymalnym stanie, aby zaparzyć idealną filiżankę kawy dla Ciebie. 

Caffenu odkamieniacz zawiera butelkę płynnego produktu odkamieniającego, który miesza się z wodą w zbiorniku na wodę Twojego ekspresu. Instrukcje i receptura mieszanki znajdują się na butelce, ale zasadą jest, że powinieneś użyć około połowy butelki, a zbiornik wody powinien być do połowy wypełniony podczas każdego odkamieniania. 

Następnie urządzenie uruchamia program odkamieniania (zapoznaj się z instrukcją odkamieniania w podręczniku, aby uzyskać więcej informacji dotyczących konkretnego urządzenia). 

Pamiętaj, aby po odkamienieniu przepłukać maszynę wodą. 

Mieszanka zawiera produkt dezynfekujący, który usuwa bakterie i inne zanieczyszczenia z maszyny. 

Środek do odkamieniania Caffenu jest wolny od fosforanów i dzięki temu nie pozostawia plam ani nie zmienia smaku Twoich napojów. 

Butelka zawiera ilość wystarczającą na dwa procesy odkamieniania i może być również użyta do odkamieniania czajnika. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Kaffekapslen

Najlepiej spożyć przed

09.05.2025

Caffenu płynny odkamieniacz (ekspres do kawy)

2 dawki do ekspresu do kawy

(1)

Recenzje (1)

Dobry produkt. Czytaj więcej