Opis

Papua Nowa Gwinea jest znana z luksusowych ziaren kawy - i jeśli przez krótką chwilę wyobrazisz sobie bujne zielone zbocza wulkaniczne w żyznym i wilgotnym klimacie, wyobrazisz sobie bardzo szczególne warunki klimatyczne i geologiczne, które tworzą wyjątkowy smak kawy z Papui Nowej Gwinei. 

Kawa z Papui Nowej Gwinei różni się tym, że generalnie ma nieco niższą zawartość kwasu i kofeiny niż ziarna kawy uprawiane w innych częściach globu. Ponadto, kawa ta znana jest z pełnego ciała i kwiatowych tonów. 

W przypadku wariantu L'OR's Papua New Guinea Single Origin otrzymujemy kawę Arabica o delikatnym aromacie, owocowych nutach i słodkim drzewnym aromacie. Innymi słowy, otrzymujesz wyrafinowaną kawę z delikatnymi podtekstami, która jest idealna dla tych, którzy preferują łagodne i słodkie espresso. 

Dzięki predykatowi Single Origin masz pewność, że wszystkie ziarna kawy pochodzą wyłącznie z Papui Nowej Gwinei. Zapewnia to jednolitą i wysoką jakość, a także przejrzystość dla Ciebie jako kawosza, który może łatwo ocenić, czy kawa z Papui Nowej Gwinei to coś dla Ciebie. 

Jest to dobra okazja do spróbowania ekscytującej kawy z kraju, z którym jako kawosz nie masz często do czynienia, ale który zdecydowanie jest warty spróbowania. Kawa z Papui Nowej Gwinei swoim delikatnym i wyrafinowanym smakiem zdobyła bowiem wielu fanów na całym świecie, dlatego dzięki tej odmianie masz dobrą okazję do spróbowania kawy, która może stać się nowym ulubieńcem. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, drewno

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

02.02.2025

L'OR Papua New Guinea

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Dlaczego nie można dać 6 gwiazdek? Ta kawa zdecydowanie na nie zasługuje. Bogata, intensywna i aromatyczna. To espresso da Ci kopa na cały poranek. Polecam! Czytaj więcej

Podobne kategorie