Ten zestaw zawiera

Opis

Kaffekapslen 100 Kawa na co dzień Ristretto zawiera 100 kapsułek własnej kawy Ristretto firmy Kaffekapslen. 

Nasze klasyczne Ristretto jest zarówno mocne i intensywne, ponieważ używamy idealnej mieszanki ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty. Kaffekapslen Ristretto ma głęboki smak z lekką kwaskowatością i owocową słodyczą. 

Ristretto - po włosku "skrócona i wąska" - jest właściwie przeciwieństwem Lungo. Jest to mocno skoncentrowana, krótka kawa, do której przygotowania używa się o połowę mniej wody niż w przypadku tradycyjnego espresso, ale taką samą ilość kawy. Jeśli Kaffekapslen Everyday Ristretto jest zbyt mocna dla Twojego gustu lub masz ochotę na większą kawę, możesz cieszyć się nią również jako bardziej intensywnym Lungo. 

Miłośnicy kawy naprawdę docenią ten włoski klasyk: więcej kofeiny niż przeciętna kawa, a także świetnie smakuje z mlekiem i cukrem. Kupując 100 kapsułek Kaffekapslen Ristretto, oszczędzasz w porównaniu z mniejszymi opakowaniami. 

Stworzyliśmy nasze Kawa na co dzień Ristretto w plastikowych kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresów do kawy Nespresso®. 

Opakowanie zawiera 100 kapsułek Kaffekapslen Kawa na co dzień Ristretto, które są kompatybilne ze wszystkimi ekspresami Nespresso®. 

Ta oferta obejmuje kapsułki, które nie są powiązane z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowane, zatwierdzane czy wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Pakiet Ristretto Kawa na co dzień

100 kapsułek do Nespresso®

Regular Price 75,90 zł As low as 68,29 zł