Opis

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest teraz dostępna również dla Tassimo, dzięki czemu możesz zaparzyć sobie lub swoim gościom filiżankę pysznej kawy Gevalia. 

Tutaj otrzymujesz znaną i cenioną Gevalia Original, która od dziesięcioleci zaopatruje skandynawskie gospodarstwa domowe. Gevalia Original to niezawodny klasyk stworzony z mieszanki ziaren Arabiki z Ameryki Południowej i Środkowej, dzięki czemu otrzymujemy dobrze zbalansowaną kawę, bogatą w smaku i o lekko kwaskowym posmaku. 

Łatwo i szybko zaparzysz ją w swoim Tassimo, gdzie urządzenie wykorzystuje inteligentną technologię kodów kreskowych, aby rozpoznać kapsułkę i zastosować idealną temperaturę, czas i ilość wody, aby przygotować optymalną filiżankę. 

Dostarczamy ten skandynawski klasyk w 16 opakowaniach T-Discs, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

25.08.2024

Gevalia ORIGINAL

16 kapsułek do Tassimo

(5)

Recenzje (5)

Rewelacyjna, skandynawskie kawy nie są liderem na rynku tych napoi ale ta kawa robi swoje. Ma coś takiego w sobie, że będąc w Szwecji, Danii czy Norwegii wolę ją zamiast klasycznej włoskiej czy francuskiej. Czytaj więcej
Smak kawy wysmienity Czytaj więcej
Smak kawy wysmienity Czytaj więcej
Pyszna, aromatyczna kawa. Co rano budzi mnie i koleżankę w pracy i daje zapał do pracy. Polecam. Czytaj więcej
Dobry smak Czytaj więcej

Podobne kategorie